Dětská nerezová lahev Klean Kanteen 355 ml červená

KK laddertruck 1
550 Kč –29 %

Pro děti do města i do přírody. Praktická dětská lahev Klean Kanteen Kid Classic ladder truck matte o objemu 355 ml z potravinářské nerezové oceli 18/8 je zdravá a k životnímu prostředí šetrná alternativa k plastovým a hliníkovým lahvím. Nyní v novém, až 4x odolnějším provedení povrchové úpravy.

550 Kč –29 % 390 Kč
Skladem

Dětská verze lahve Klean Kanteen Kid Classic Insulated je jedním z průkopníků mezi nerezovými lahvemi na vodu. Uvedena na trh byla už v roce 2004 s designem natolik dobrým a praktickým, že ho nebylo nutné za celou dobu výrazně měnit. Od počátku byla navržena jako zdravá alternativa k polykarbonátovým a hliníkovým znovu použitelným lahvím. Od počátku bez ftalátů, olova, BPA nebo jiných toxinů. Dnes řada lahví Classic pokračuje a je oblíbena u spousty zákazníků pro svojí trvanlivost a praktičnost.

Vyrobena je z vysoce kvalitní potravinářské nerezové oceli 18/8. Je zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů, a nezachytává pachy či příchutě. Bez ohledu na to, kolikrát je naplněná, nebo na to, co do ní nalijete, udržuje tato láhev čerstvou a čistou chuť nápoje. Z hrdla o průměru 44 mm se snadno pije, zároveň je dostatečně velké na kostky ledu nebo pro použití kartáče při čištění.

Lahev je přizpůsobena menším dětským rukám a pohodlně se vejde do naprosté většiny držáků na pití v autech, dětských kočárcích a podobně.

  • Objem: 355 ml
  • Materiál: nerez
  • Barva: červená
  • Rozměry (v x š): 171.5 mm x 72.8 mm
  • Průměr hrdla: 44 mm
  • Hmotnost: 158.7 g
Jméno značky: Klean Kanteen
Kategorie: Na pití
Materiál: nerez
Objem: < 400 ml