Nerezová lahev Klean Kanteen Wide 1900 ml stříbrná

Do města i do přírody. Praktická lahev o objemu 1900 ml z potravinářské nerezové oceli 18/8 s praktickým širokým hrdlem. Zdravá a k životnímu prostředí šetrná alternativa k plastovým a hliníkovým lahvím.

1 095 Kč
Skladem

Model Klean Kanteen Wide Single Wall nabízí oproti verzi Classic širší hrdlo (54mm), které umožňuje snazší nalévání i vylévání nápoje, ale také usnadňuje mytí a čištění a umožňuje lehce přidat například kostky ledu. Celkově je lahev užší, tudíž skladnější, a bez problémů se vejde do většiny držáků na lahve.

Vyrobena je z vysoce kvalitní potravinářské nerezové oceli 18/8. Je zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů, a nezachytává pachy či příchutě. Bez ohledu na to, kolikrát a čím je naplněná, udržuje tato láhev čerstvou a čistou chuť nápoje.

Lahev Klean Kanteen Wide Single Wall vychází z modelu Classic, který patří k průkopníkům mezi nerezovými lahvemi na vodu. Uveden na trh byl už v roce 2004 s designem natolik dobrým a praktickým, že ho nebylo nutné za celou dobu výrazně měnit. Od počátku byl navržen jako zdravá alternativa k polykarbonátovým a hliníkovým znovu použitelným lahvím. Od počátku bez ftalátů, olova, BPA nebo jiných toxinů.

  • Objem: 1900 ml
  • Barva: stříbrná
  • Materiál: nerez
  • Hmotnost: 374.1 g
  • Rozměry (v x š): 264.0 mm x 110.0 mm
  • Průměr hrdla: 54 mm
Jméno značky: Klean Kanteen
Kategorie: Na pití
Materiál: nerez
Objem: > 1000 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: