Termoska Klean Kanteen TKPro 1000 ml nerezová

KK termoska silver 1L 1
1 790 Kč –16 %

Do města i do přírody. Praktická termoska Klean Kanteen TKPro brushed stainless o objemu 1l z potravinářské nerezové oceli je zdravá a k životnímu prostředí šetrná alternativa k plastovým a hliníkovým lahvím. Pyšní se oceněním ISPO Award 2019.

1 790 Kč –16 % 1 490 Kč
Skladem

Termoska Klean Kanteen TKPro brushed stainless o objemu 1 litr představuje zdravou alternativu k plastovým a hliníkovým znovu použitelným lahvím. Neobsahuje žádné plastové součástky, ftaláty, olovo, BPA nebo jiné toxiny. Lahev je vyrobena pouze z vysoce kvalitní potravinářské nerezové oceli 18/8 a silikonu. Díky tomu je zdravotně zcela nezávadná a nezachytává pachy či příchutě. Bez ohledu na to, kolikrát je naplněná, nebo co do ní nalijete, udržuje tato láhev ničím nezkreslenou chuť nápoje.
Termoska disponuje konstrukcí s dvojitou stěnou a vakuovou izolací, takže udrží obsah teplý více než 38 hodin, studený dokonce více než 100 hodin. Z hrdla o průměru 44 mm se snadno pije, zároveň je dostatečně velké na kostky ledu nebo pro použití kartáče při čištění. Součástí lahve je integrovaný nerezový kalíšek s dvojitou stěnou (víčko), který nepálí ani nestudí v rukou, ani když je naplněn horkým, respektive studeným nápojem.

  • Objem: 1000 ml
  • Barva: stříbrná
  • Materiál: nerez, termo
  • Rozměry: 318 mm x 87,5 mm
  • Průměr hrdla: 44 mm
  • Hmotnost: 736 g
Jméno značky: Klean Kanteen
Kategorie: Na pití
Materiál: nerez, termo
Objem: 700 - 1000 ml