Termoska na kávu Klean Kanteen 355 ml stříbrná

Výprodej
KK coffee silver 355 1
920 Kč –35 %

Na kávu i čaj, do města i do přírody. Pouhým otočením víčka uděláte z praktické termosky Klean Kanteen o objemu 355 ml hrnek přímo na pití. Potravinářská nerezová ocel 18/8 je zdravá a k životnímu prostředí šetrná alternativa k plastovým a hliníkovým lahvím. Nerezový vnitřek nechytá pachy ani příchutě.

920 Kč –35 % 590 Kč
Skladem

Model Klean Kanteen Wide Insulated - brushed stainless nabízí oproti verzi Classic širší hrdlo (54mm), které umožňuje snazší nalévání i vylévání nápoje, ale také usnadňuje mytí a čištění a umožňuje lehce přidat například kostky ledu. Celkově je lahev užší, tudíž skladnější, a bez problémů se vejde do většiny držáků na lahve a kelímky.

Díky konstrukci s dvojitou stěnou a vakuovou tepelnou izolací udrží obsah dlouhodobě teplý nebo studený. Pouhým jedním otočením víčka uděláte z lahve praktický hrnek - ve víčku se objeví otvor na pití.

Lahev je vyrobena je z vysoce kvalitní potravinářské nerezové oceli 18/8. Je zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů, a nezachytává pachy či příchutě. Bez ohledu na to, kolikrát a čím je naplněná, udržuje tato láhev čerstvou a čistou chuť nápoje.

Lahev Klean Kanteen Wide Insulated vychází z modelu Classic, který patří k průkopníkům mezi nerezovými lahvemi na vodu. Uveden na trh byl už v roce 2004 s designem natolik dobrým a praktickým, že ho nebylo nutné za celou dobu výrazně měnit. Od počátku byl navržen jako zdravá alternativa k polykarbonátovým a hliníkovým znovu použitelným lahvím. Od počátku bez ftalátů, olova, BPA nebo jiných toxinů.

  • Objem: 355 ml
  • Barva: stříbrná
  • Materiál: termo, nerez
  • Hmotnost: 282.3 g
  • Rozměry (v x š): 173.2 mm x 75.3 mm
  • Průměr hrdla: 54 mm
Jméno značky: Klean Kanteen
Kategorie: Na pití
Materiál: nerez, termo
Objem: < 400 ml