Náramek avanturín ~ labradorit LES

Novinka
mnou avanturin novy

Avanturínový náramek od české tvůrkyně Mnou s labradoritem a medailonkem stromů. Je z limitované edice Bakupaka se Mnou, kterou vytvořila speciálně pro Bakupaku a milovníky hor a lesů.

Díky silnému spojení dvou kamenů dodává sílu a pohlcuje negativní emoce. Bude vám oporou nejen na cestách, ale i v osobním životě. Podporuje sebepoznání a důvěru v sama sebe.

Avanturín je jeden z kamenů s nejuniverzálnějším použitím. Přináší štěstí, klid a pozitivní energii. Labradorit ochraňuje před vším špatným.

390 Kč
Skladem

Zažijte spolu všechny ty krásné zážitky a příběhy. A na oplátku vám vše vrátí svojí léčivou silou a energií, kterou v sobě nosí.

Péče o náramek
Aby mohl minerální náramek dávat i přijímat energii a pohlcovat špatné vlivy, je potřeba pravidelně jej čistit. Čištění kamenů je velmi jednoduché. Podržíme náramek pod vlažnou tekoucí vodou a necháme uschnout. Nabíjení avanturínu je možné na sluníčku na okně. Labradorit nabíjíme pouze v noci za měsíčního světla, nejlépe za úplňku a nebo když měsíc dorůstá. Dodání větší síly kamenům také pomůže, když jim dopřejete jednou za čas očistu v čistém protékajícím potoce, studánce a nebo v jiném přírodním zdroji vody.

Při nošení náramků z minerálů byste si měli také dát pozor na působení síly jiného člověka, protože minerály mají schopnost vstřebávat pozitivní, ale i negativní energii z okolí a následně ji předávat svému nositeli a ovlivňovat ho. Proto náramek raději nepůjčujte, i když by to mohlo být myšleno v dobrém úmyslu. :)

Jméno značky: Mnou
Kategorie: Náramky