Termoska Klean Kanteen TKWide 946 ml fialová

Výprodej
KK tkwide 946 fialova 1
1 340 Kč –34 %

Do města i do přírody. Praktická, tepelně izolovaná lahev o objemu 946 ml z potravinářské nerezové oceli 18/8. Zdravá a k životnímu prostředí šetrná alternativa k plastovým a hliníkovým lahvím. Nerezový vnitřek nechytá pachy ani příchutě.

1 340 Kč –34 % 890 Kč
Skladem

Tepelně izolovaná lahev Klean Kanteen TKWide Kalamata o objemu 946 ml představuje zdravou alternativu k polykarbonátovým a hliníkovým znovu použitelným lahvím. Lahev je vyrobena pouze z vysoce kvalitní potravinářské nerezové oceli 18/8 a silikonu. Díky tomu je zdravotně zcela nezávadná a nezachytává pachy či příchutě. Bez ohledu na to, kolikrát je naplněná, nebo co do ní nalijete, udržuje tato láhev ničím nezkreslenou chuť nápoje.

Lahev disponuje konstrukcí s dvojitou stěnou a vakuovou izolací, takže udrží obsah studený více než 75 hodin, a teplý až 22 hodin. Z hrdla o průměru 66 mm se snadno pije, zároveň je dostatečně velké na kostky ledu nebo pro použití kartáče při čištění.

Lahev se pohodlně vejde do naprosté většiny držáků na pití v autech, dětských kočárcích a podobně.

Široký uzávěr TKWide Insulated Wide Loop Cap s ochranou proti netěsnostem zvyšuje tepelný výkon lahví TKWide s integrovaným středem z ušlechtilé oceli, izolovaným z jednoho kusu. Víčko vytváří plně nerezový vnitřek lahve s dvojitým silikonovým těsněním. TKWide Insulated Wide Loop Cap má nízký profil, ucho pro snadné přenášení a je vhodný do myčky. Víčko je kompatibilní pouze s láhvemi TKWide Klean Kanteen.

  • Objem: 946 ml
  • Barva: fialová
  • Materiál: termo, nerez
  • Hmotnost: 567 g
  • Rozměry (v x š): 251,46 mm x 92,7 mm
  • Průměr otvoru: 66 mm
Jméno značky: Klean Kanteen
Kategorie: S sebou